Bakı Ağ Şəhər biznes mərkəzi
PMO.az Layihə Düşüncə Məktəbi olaraq Dövlət Gömrük Komitəsinin Akademiyasının tələbələri üçün İT Layihə İdarəetməsi mövzusunda növbəti silsiləli MasterClass-ı təşkil etdik
PMO.az Layihə Düşüncə Məktəbi olaraq Dövlət Gömrük Komitəsinin Akademiyasının tələbələri üçün İT Layihə İdarəetməsi mövzusunda növbəti silsiləli MasterClass-ı təşkil etdik. Tələbələrimiz sahənin mütəxəssislərindən yeni biliklər və real təcrübələr əldə etdilər.
Bu dəfəki görüşün ekspertləri arasında partnyorumuz Sadiq Ismaylov oldu. Sadiq müəllim İT layihələrində qarşılaşılan əsas təcrübələri paylaşdı və müsabiqə təşkil edərək suallara düzgün cavab verən tələbələrə maraqlı kitab hədiyyələri təqdim etdi.
MasterClass-ın rəhbəri Natiq Mədətovdan növbəti görüşlər üçün maraqlı mövzular gözləyirik! PMO.az, layihə düşüncəsini daha geniş auditoriyalara ötürmək üçün silsilə MasterClass-lar təşkil etməyə davam edir.