Bakı Ağ Şəhər biznes mərkəzi
İlin sonuna yeni biliklərlə addımlayın
AzPMA canlı keçirilən təlimlərə start verir. 14 dekabr tarixindən etibarən başlayacaq “Layihələrin idarə edilməsi” təlimində qeydiyyatdan keçməyə tələsin. Məhz dekabr ayı üzrə təlim proqramını bitirərək sertifikasiyaya müraciət edən hər bir şəxs avtomatik olaraq AzPMA üzvlüyünə qəbul edilərək imtahanlara 30% endirim əldə edə biləcəkdir.
Təlim 14-25 dekabr tarixləri arasında keçiriləcək, 12 saat, 6 dərsdən ibarət olacaqdır.İştirak haqqı 300 azn təşkil edir. Qeydiyyat üçün ad, soyad və əlaqə nömrənizi qeyd edin: info@ipma.az
TƏLİM PROQRAMINI YÜKLƏ
Təlim zamanı bilik dairənizi genişləndirərək, keyfiyyətli fundament əldə edəcəksiniz ki, bunun da əsasında peşəkar istiqamətdə düzgün inkişafa doğru getmək şansınızı artıra biləcəksiniz.
Təlim prosesində sizə bir çox materiallar da təqdim olunacaqdır ki, gələcək işinizdə bu sənədlərdən istifadə edə biləcəkiniz.
Teqlər: PMO Azərbaycan, PMO Rəşad İbrahimov, Project Management Office PMO, Rəşad İbrahimov Head Of PMO, Layihə rəhbəri, Rəşad İbrahimov təlimlər, Layihələrin idarə edilməsi təlimləri, treninq, layihə təlimləri Layihələ təlimi, layihələri idarəetmə kursu